Zawiercie

Jubileusz 110-lecia Szkoły Podstawowej nr 2 w Zawierciu

Jubileusz SP2

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zawierciu obchodziła Jubileusz 110-lecia istnienia. Szkoła wpisała się w historię miasta dzięki niezwykłym ludziom, którzy w niej pracowali oraz setkom uczniów, którzy na przestrzeni ponad 100 lat opuściło jej mury. Nie zabrakło wspomnień, a prawdziwą wisienką na torcie były występy uczniów i przedszkolaków. Moi Drodzy, jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

Zawiercie

Dzień Kobiet w Zawierciu

Dzień Kobiet

Jak to dobrze, że Dzień Kobiet można było świętować również w niedzielę! Dzisiaj było smacznie, zdrowo, upominkowo i filmowo Dziękuję, że byłyście, a za rok nowe badania i atrakcje!

Sosnowiec

Dzień Kobiet w Sosnowcu

foto: biuro

Wspaniały koncert  Lukasa Gogola i młodzieży Zespołu Szkół Muzycznych uświetnił tegoroczny  Dzień Kobiet 2018- KOBIETA PIĘKNA I ZDROWA w Sosnowcu. Podczas sobotniego spotkania  można było  skorzystać z bezpłatnych badań medycznych (m.in. wzroku, ciśnienia, poziomu glukozy we krwi, itp.) oraz z profesjonalnych konsultacji, m.in.: kosmetologicznych, dietetycznych. Zainteresowane osoby mogły także  także przejść szybki kurs pierwszej pomocy przedmedycznej oraz wysłuchać rad doświadczonej... Czytaj dalej