Pilica, Żarnowiec

Święto Gminy Pilica, Dni Żarnowca

Dni Żarnowca

  Na zaproszenie władz samorządowych Pani Poseł Anna Nemś uczestniczyła  w miniona niedzielę w dorocznych imprezach: Święcie Gminy Pilica oraz Dniach Żarnowca. Organizatorom należą się wyrazy uznania za trud włożony w ich przygotowanie.  

Zawiercie

Imieninowy MARSZ PO ZDROWIE

MARSZ PO ZDROWIE

  Nasze doroczne Zawierciańskie Święto Ani tym razem miało charakter  plenerowo- sportowy i odbyło się w minioną sobotę pod hasłem Imieninowego Marszu po Zdrowie nordic- walking. Kochani, bardzo dziękuję Wam wszystkim za przybycie. Wspólne świętowanie w towarzystwie ludzi takich jak Wy, uśmiechniętych oraz pełnych pozytywnej energii, to naprawdę wielka przyjemność i ogromna frajda. Do zobaczenia za rok!  

Zawiercie

Wyjazd dzieci na kolonie letnie do Łeby

Kolonie 2015

  W sobotni poranek wspólnie z ich rodzinami pożegnaliśmy grupę dzieci wyjeżdżających dzięki staraniom założonej przeze mnie Fundacji „Eugeniusz” na letnie kolonie. W tym roku w Łebie będzie wypoczywać 70 dzieci w wieku od 7 do 16 lat z całego powiatu zawierciańskiego. Kochane dzieciaki! Życzę Wam wspaniałych, pełnych słońca kolonii, niezapomnianych nadmorskich atrakcji i wielu nowych przyjaźni.      

Ogrodzieniec

„Jurajskie Śpiewanie i Granie”

Ogrodzieniec

  W sobotnie popołudnie Pani Poseł Anna Nemś miała przyjemność wziąć udział w kolejnej już edycji muzycznej biesiady zespołów śpiewaczych w Ogrodzieńcu. Impreza zorganizowana przez miejscowy Ośrodek Kultury wpisała się już na stałe w kalendarz dorocznych imprez.  

Warszawa

Kolejny sukces Polski w ubieganiu się o środki UE na rozwój transgranicznej infrastruktury gazowej

Ministerstwo Gospodarki

  Wczoraj zakończono z sukcesem negocjacje ws. uzyskania wsparcia finansowego UE dla budowy kolejnych gazociągów transgranicznych. Państwa członkowskie UE zaakceptowały promowaną przez Polskę koncepcję wsparcia z funduszu UE – Connecting Europe Facility – kluczowego dla korytarza Północ – Południe, połączenia gazowego z Czechami. Polski i czeski operator systemu przesyłowego uzyskają ponad 60 mln EUR dofinansowania. Pozwoli to na budowę infrastruktury... Czytaj dalej