Zawiercie

Powrót dzieci z bezpłatnych kolonii letnich we Władysławowie

Władysławowo 2016

  W sobotę późnym wieczorem na parkingu przy MOK Centrum w Zawierciu powitaliśmy 50- osobową grupę dzieci, które wypoczywały na tegorocznych nieodpłatnych koloniach letnich we Władysławowie. Dobry humor dzieci oraz ich opalone buzie świadczyły o tym, że wakacje nad polskim morzem były bardzo udane i słoneczne. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z tegorocznych kolonii. Więcej na stronie internetowej Fundacji EuGeniusz. http://www.fundacjaeugeniusz.pl... Czytaj dalej

Zawiercie

ŚDM 2016- Koncert Ewangelizacyjny w Zawierciu

ŚDM Zawiercie

  W niedzielę po południu wraz z pielgrzymami z USA, Kanady, Francji, Korei, Dominikany i Libanu- uczestnikami Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, wzięliśmy udział w zawierciańskim Koncercie Ewangelizacyjnym. Jak co roku koncert odbył się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu.  

Zawiercie

IMIENINOWY MARSZ PO ZDROWIE

MPZ 2016

  Kochani! Bardzo dziękuję Wam za obecność i za piękne życzenia, jakimi mnie obdarzyliście. Świętowanie Imienin w Waszym gronie to dla mnie ogromna przyjemność i prawdziwy zastrzyk pozytywnej energii na kolejne dwanaście miesięcy. Już dziś zapraszam Was za rok! Do zobaczenia!