Zawiercie

Spotkaniu z cyklu #PolskaObywatelska w Zawierciu

Spotkaniu z cyklu #PolskaObywatelska

Zawiercie było kolejnym przystankiem na mapie spotkań z parlamentarzystami PO RP z  cyklu #PolskaObywatelska. W środę wspólnie z Senatorem Piotrem Wachem, Posłami  Lidią Gądek i Arkadiuszem Marchewką oraz mieszkańcami powiatu rozmawialiśmy między innymi o reformie edukacji i służby zdrowia. Dzięki panującej atmosferze było to kolejne bardzo owocne spotkanie. Dziękuję za Państwa obecność.

Zawiercie

Uroczysta Sesja Rady Miasta i Rady Powiatu w Zawierciu

Uroczysta Sesja Rady Miasta i Powiatu

6 lutego odbyła się uroczysta Sesja Rady Miasta i Powiatu Zawierciańskiego z okazji 80 urodzin Wiesława Ochmana, wspaniałego tenora operowego, a także Honorowego Obywatela Miasta Zawiercie. Podczas sesji zaprezentowano twórczość Jubilata oraz podziękowano za 25 lat prowadzania koncertów na rzecz wsparcia Szpitala Powiatowego w Zawierciu. Mistrzowi życzę wszelkiej pomyślności!

Siewierz

Koncert na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Bank Życzliwych Serc z Siewierza

koncert charytatywny w Siewierzu

W niedzielę już po raz kolejny  w Siewierzu odbył się wyjątkowy koncert charytatywny zorganizowany przez Stowarzyszenie Bank Życzliwych Serc. Piękne ludowe piosenki w wykonaniu podopiecznych Stowarzyszenia oraz Kapeli Góralskiej ONDRASZKI zachwyciły wszystkich zgromadzonych. Brawa dla pomysłodawców i wykonawców!

Spotkanie z mieszkańcami Osiedla w Zawierciu

Spotkanie z mieszkańcami Osiedla w Zawierciu

1 lutego miałam przyjemność spotkać się z mieszkańcami Osiedla Wyszyńskiego w Zawierciu. Spotkanie zorganizowane z inicjatywy Prezydenta Miasta Witolda Grima oraz  Radnego Rady Miejskiej  Rafała Domagały  odbyło się w zawierciańskim Przedszkolu nr 3. Mieszkańcy zadali mnóstwo ciekawych pytań zarówno dotyczących dzielnicy ale także i miasta.  Popieram i trzymam kciuki za skuteczne rozwiązanie lokalnych problemów.

Zawiercie

#szkolnereferendum

#szkolnereferendum

W moim biurze poselskim w Zawierciu (ul. 3 Maja 31) dostępne są karty do zbierania podpisów o poddanie pod referendum ogólnokrajowe sprawy reformy systemu oświaty. Zapraszam wszystkich, którzy nie zgadzają się z planowanymi zmianami do złożenia podpisu. Karty można również pobrać pod linkiem http://niepsujcieszkoly.pl/. Możemy wspólnie zatrzymać szkodliwe zmiany