Letni wypoczynek dzieci w Darłówku

Darłówko

Wszystko co dobre szybko się kończy! Letni wypoczynek dzieci i młodzieży w Darłówku też! Mam nadzieję, że był on dla was niezapomniany i dostarczył mnóstwo wspaniałych przeżyć.

Zawiercie

Marsz Po Zdrowie

IMG_0433

W doskonałym zdrowiu i wspaniałym nastroju! Dziękuję Wam za udział w Marszu Po Zdrowie! Świętowanie Imienin w Waszym gronie to prawdziwy zastrzyk pozytywnej energii! Do zobaczenia za rok!    

Zawiercie

Wyjazd dzieci na bezpłatne kolonie w Darłówku

wyjazd na kolonie

Dzisiaj rano pożegnaliśmy grupę 50  dzieci i młodzieży wyjeżdżających dzięki staraniom założonej przeze mnie Fundacji „Eugeniusz” na kolonie letnie w Darłówku. Kochani! Życzę Wam radosnych, słonecznych kolonii, wspaniałych nadmorskich przygód i wielu nowych przyjaźni!

Warszawa

#ObrońmyDemokrację

20228308_1400613050015620_3638883571687470059_n

W czwartek przed Pałacem Prezydenckim odbył się protest przeciwko zmianom w sądownictwie forsowanym przez Prawo i Sprawiedliwość. Następnie protestujący przeszli przed Sejm, a po północy Władysław Frasyniuk wezwał do przemarszu przed siedzibę Sądu Najwyższego na placu Krasińskich.Dziękujemy, że byliście z Nami! Jeszcze Polska nie zginęła…

Włodowice

Piknik Jurajski w Hucisku

Piknik

W sobotę na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Orle Gniazdo w Hucisku odbył się Piknik Jurajski. Impreza została połączona z 10-leciem Kapeli Jurajskiej i konkursem piosenki patriotycznej.